DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Bohoslužby a Svátosti

Mše sv. (latinská) bude v úterý 5. 10. v 18.30 sloužena R. D. Tomášem Reschlem a následuje přednáška o Ctnostech v rámci klubu sv. Atanáše

BOHOSLUŽBY:

Kostel sv. Vojtěcha

NEDĚLE

od 7.30 možnost svátosti smíření -zpovědi

8.00 mše sv. (latinská, vetus ordo)
od 9.30 možnost svátosti smíření -zpovědi
10.00 mše sv.

Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek

od 6.00 možnost svátosti smíření -zpovědi
6.30 mše sv. (latinská, vetus ordo)

Pondělí, Středa, Pátek

od 18.30 možnost svátosti smíření -zpovědi
19.00 mše sv.

od 6.30 možnost svátosti smíření -zpovědi

7.00 mše sv. (latinská, vetus ordo)

Kostel je mimo bohoslužby během dne otevřen k modlitbě, vstup hlavním vchodem.

Kostel sv. Voršily

NEDĚLE

od 16.30 možnost svátosti smíření -zpovědi

17.00 mše sv.

Pondělí - sobota
od 16.30 možnost svátosti smíření -zpovědi

17.00 mše sv.

Pokud chcete mluvit s knězem, jste vítáni v budově fary (nejlépe po telefonické domluvě).

Rádi Vám posloužíme udílením svátostí, největšího pokladu, který Ježíš Kristus svěřil své Církvi, protože je k tomu však třeba náležité přípravy, ohlaste úmysl přijmout: Svátost manželství (alespoň 3 měsíce předem), Křest dítěte (alespoň měsíc předem). Přistoupit ke Svátosti smíření – zpovědi (je možné vždy 30 minut před začátkem bohoslužby v kostele nebo po předchozí domluvě kdykoli), Svátost pomazání nemocných (udělíme kdykoli na požádání).

V případě vážné nebo dlouhodobé nemoci nebo úrazu si můžete vyžádat návštěvu kněze přímo v nemocnici či doma (nejlépe po telefonické či ústní domluvě). Účast katolického kněze na pohřbu (nebo pohřeb v kostele), domluvte, prosíme, co nejdříve telefonicky, případně osobně, s knězem.