Kudy ke sv. Voršile

KUDY K NÁM ?

Kostel sv. Voršily

Kostel sv. Voršily se nachází na Novém Městě, Praha 1, v blízkosti Národního divadla. Vchod je z Národní třídy.

Metrem (linka B, stanice Národní třída, příp. linka A,  Můstek).

Ze stanice linky B, Národní třída, dojdeme krátce Spálenou ulici na Národní třídu. Zahneme směrem doleva (směrem k Vltavě a Národnímu divadlu). Po levé straně záhy uvidíme kostel sv. Voršily, který je součástí většího komplexu klášterních budov.

Ze stanice linky A,, Můstek, se vydáme směrem k Vltavě (západním směrem) a dojdeme na Národní třídu. Kostel sv. Voršily se nachází na Národní třídě nedaleko Národního divadla (na stejné straně ulice/třídy).

Vchod do kostela sv. Voršily je z Národní třídy.  Dveře, které jsou otevřené (v době mší) jsou totožné s vchodem do Endokrinologického ústavu (v chodbě pak po několika metrech zahnout do dveří vlevo). Původní hlavní vchod (z Národní třídy přímo do kostela) je v současné době uzavřen.

Mapa link:

Tramvají (stanice Národní divadlo).

Autem (nedoporučuje se).

....